Вицове

За всичко, което няма място в другите раздели

Re: Вицове

Мнениеот ktamen » Съб Апр 29, 2017 8:42 pm

Една сутрин Иванчо влиза с гръм и трясък при техните: "Мамо, тате, имам страхотни новини. Ще се женя за най-красивото момиче в града. Тя живее в отсрещния блок и се казва Пенка, двамата сме много щастливи и влюбени." След вечеря същия ден бащата на Иванчо го дръпнал на една страна и му казал: "Синко, с майка ти сме женени вече 30 години. Тя е страхотна съпруга, но никога не я е бивало в леглото, затова аз като по-млад ходех много по чуждо и да знаеш, че Пенка всъщност ти е наполовина сестра и не можеш да се ожениш за нея." Иванчо съкрушен се затворил в стаята си и осем месеца тъгувал. На деветия месец започнал пак да се среща с момичета и година след това пак нахлул при техните и триумфално обявил: "Мамо, тате, Сийка каза "Да!" - ще се женим през юни!" Всички се зарадвали и се поздравили. Няколко минути по-късно обаче бащата на Иванчо пак дръпнал младежа на една страна и му казал: "Абе, Иване, съжалявам, ама и Сийка ти е наполовин сестра и за нея не можеш да се ожениш." Иванчо побеснял и отишъл при майка си решен да ѝ каже всичко. "Мамо, така и така, татко ти е изневерявал - всяко момиче, което си харесам, му е дъщеря. Съсипан съм. Не вярвам, че някога ще се оженя." Майката на Иванчо поклатила глава разбиращо и му казала: "Не му обръщай внимание, сине. Той не е истинският ти баща."
Комунистите имат един проблем, винаги им свършват парите, и това са парите на другите....
Маргарет Тачър
Аватар
ktamen

Мнениеот jordanovj » Пет Юли 14, 2017 8:11 am

В операционната:
- Докторе , как мина операцията?
- Идеално! Направо супер. Вече сте жена - не само душевно , а и физически.
- Ама как така ?!? Изрод-и-и-и...!!! Аз бях за апандисит!
- Ей-й-й... тц..тц.. - това жените все сте недоволни бе !
jordanovj

Мнениеот jordanovj » Пет Авг 11, 2017 1:10 pm

Злоупотреба с алкохол е, когато с ракия се дезинфекцират рани и се бършат прозорци.
jordanovj

Мнениеот nikmagi » Нед Ное 12, 2017 8:51 am

Избягал слонът от зоопарка. Търсят го, тука слон, там слон, няма го. След няколко дена Вуте се обажда от едно от софийските села:
- Тука у ливадето, един голем сиф дзвер кине трева с опашката си.
- И какво я прави тази трева след като я откъсне?
- Ако ти каем, неамм'и повераш...
nikmagi

Мнениеот jordanovj » Съб Мар 03, 2018 9:32 am

Върбаков към Гинка: Тока те пратих да платиш, а не ЧЕЗ! Тока!!!
jordanovj

Мнениеот r.petkov » Съб Мар 31, 2018 9:08 pm

Вуте отива на лекция на тема - ген и околна среда.Връща се в къщи и Пена го пита , Вуте разкажи как мина лекцията та да науча и аз нещо от теб.Ами Пено ето например аз съм рус със сини очи , ти също си руса със сини очи и децата ни са руси със сини очи – това е от гена. Комшията Геле е с кестеняви очи и коса , жена му също е с кестеняви очи и коса а децата им са руси със сини очи – това е от околната среда.

На село ще правят избори , Вуте вика на Пена – отивам в кръчмата с аверите ще избираме кмет , довечера като се върна първо че те бием , после ще вечеряме и след това ще видим дали ще има и нещо друго.Вечерта Вуте се прибира и Пена го пита – е как минаха изборите? Ми пихме по две ракии после ги извадихме и на който му беше най голям него избрахме за кмет.И кой е сега кмета ? – ми аз. Ами Геле? Е аз казах ли ти ,че като се върнем първо че те бием.
Аватар
r.petkov

Мнениеот r.petkov » Съб Мар 31, 2018 9:09 pm

Вуте отива на лекция на тема - ген и околна среда.Връща се в къщи и Пена го пита , Вуте разкажи как мина лекцията та да науча и аз нещо от теб.Ами Пено ето например аз съм рус със сини очи , ти също си руса със сини очи и децата ни са руси със сини очи – това е от гена. Комшията Геле е с кестеняви очи и коса , жена му също е с кестеняви очи и коса а децата им са руси със сини очи – това е от околната среда.

На село ще правят избори , Вуте вика на Пена – отивам в кръчмата с аверите ще избираме кмет , довечера като се върна първо че те бием , после ще вечеряме и след това ще видим дали ще има и нещо друго.Вечерта Вуте се прибира и Пена го пита – е как минаха изборите? Ми пихме по две ракии после ги извадихме и на който му беше най голям него избрахме за кмет.И кой е сега кмета ? – ми аз. Ами Геле? Е аз казах ли ти ,че като се върнем първо че те бием.
Аватар
r.petkov

Мнениеот nikmagi » Чет Сеп 13, 2018 8:05 pm

Какви години настанаха. За да имаш любовница и жена ти трябва да работи.
nikmagi

Предишна

Назад към Офф топик