Странджа не пуска на всеки

Странджа не пуска на всеки

Мнениеот jokko1 » Нед Сеп 16, 2018 5:57 pm

Банда бях за пореден път на Ахтопол. И понеже със слънцето нещо не се разбираме в последно време жената на плажа аз по деретата.Не знам за другите как е било ама на мене Странджа не ми бутна ама хич.
Папия дере след Варвара посока Ахтопол на новия мост.На около 500м. от пътя проби от коритото нищо.По дълбоко почна да излиза една сиво зеленикава глина пак нищо.В едни корени пак познатата гледка.От 10 лигена нито една светулка.
Следващото дере посока Ахтопол на 200-300м. след един десен завой наличие на злато но поне за мен не си заслужава.Вода има но защото я пуска един преливник от водопровод.
Следващото дере на къмпинг Делфин вода има до някъде на горе после изчезва пак идва от преливник злато ядец.
След Синеморец Бутамята сухо на барут комари обаче щедро аерозолите против комари не вършат никаква работа.Граничарите ме светнаха работа вършат само шапки с мрежа като на пчеларите.
Бродилово след селото под моста на Велека няколко светулки колкото да не съм капо и това от около 10 лигена.
Дерето преди Бродилово 5-6 лигена нищо.
Бях решил че нещо съм се бъгнал.И айде днеска на Искъра пред къмпинга. От половин кофа пресята през кошчето 10-15 ситни.Успокоих се не съм се бъгнал просто Странджа ме пореза.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1

Images: 3

Назад към Златоносни райони