ЦЕНА НА ЗЛАТОТО!!!

Re: ЦЕНА НА ЗЛАТОТО!!!

Мнениеот lazar68 » Вто Яну 27, 2015 10:49 am

hunter написа:...
Според мен, цената и стойността на самородното злато са две коренно различни неща...

Hunter , :hiii:
е, тука си право в десетката :yep: !
Аватар
lazar68

Images: 14

Мнениеот jokko1 » Вто Яну 27, 2015 7:01 pm

lazar68 написа:
hunter написа:...
Според мен, цената и стойността на самородното злато са две коренно различни неща...

Hunter , :hiii:
е, тука си право в десетката :yep: !

Че си прав прав си лошото е че повечето от нас ги интересува цената.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1

Images: 3

Мнениеот haplio » Пет Юни 24, 2016 12:12 pm

Аватар
haplio

Images: 2

Мнениеот r.petkov » Пет Юни 24, 2016 3:32 pm

И кво ще стане като поскъпва златото , ще измрът хората ли , та от тях 99.99 % не разчитат на доходи от злато а работят за шарени хартиики от които в крайна сметка се издържат. Поредна вероятно еврейска машинация , те така периодично с разместване на пластовете , злато , петрол , долар и други механизми си прикриват реалните световни дългове , англия е лявата ръка на евреите , референдомът си е за тяхна сметка , никой за момента не може точно да прогнозира какви ще са последиците защото тепърва ще влизат в сила скрити механизми от заинтересованите и не е много ясно на къде ще задуха вятъра.Със сигурност калпавото управление на ЕС в едно с изборът на великобритания / а там не се знае какви земетресения тепърва може да последват/ще отслабят неминуемо позициите на ЕС което много други го желаят и това им е основна цел , но все пак това не е албания за да рухне за един ден , ЕС ще си остане една от водещите икономически сили защото така е писано и от това са зависими много държави по света , а пък за нас какви проблеми има , по зле от циганите няма да станем.
Аватар
r.petkov

Мнениеот hunter » Пон Дек 26, 2016 12:15 pm

hunter написа:
sisoko74 написа:1382 $ за тройунция! :hiii: :hiii:

Оффф, не знам как да го кажа ... най-хубаво е, да си го остави човек като сувенир и спомен за трудът си. Особено като става въпрос за грам пет или двадесет. Ако са 100 или ...стотин грамове, тогава е разбираемо продаването. Аз лично продадох на борсата 30 унции на 1375. Ще има сигурна реверсия.

Мдааа , а ето я и реверсията, когато вече сме за обратното купуване, с по 250 долара печалба от всяка тройунция ВЪПРЕКИ падането с 250 до 1125 $
Аватар
hunter

Images: 2

Предишна

Назад към Общи сведения за златото