Лечение с глина

Лечение с глина

Мнениеот battedy » Вто Ное 21, 2017 9:14 pm

87.jpg
глината която използвам
87.jpg (1.64 MiB) Прегледано 603 пъти
В друга тема писах колко съм очарован от лечението с глина на костно-двигателния апарат,но реших да отворя нова тема и дам повече гластност на това толкова просто и ефективно средство срещу болката и възпаленията.Патилата ми са доста пресни но за момента мисля че глината ми помогна неимоверно много.Накратко,проблеми с врата -износени дискове,шипове,в следствие на натоварване на една група мускули, в следстие на което пък блокиране на целия участък и нарушено кръвоснабдяване към главата.Получи се виене на свят,отслабено зрение,сутрин се сабуждаш парцал.В нета пише доста,за какво помага,как действа,и как се приготвя.Аз само ще кажа,че с 20 лапи на врата в продължение на месец,по 1,5 часа процедурата се отървах от това тегло.И други хора пробваха на коленете си,и са доволни от резултата,няма болка.Глината е добивам от реката.Хубавата глина не мирише на нищо.Действа като извежда от клетките токсини,шлаки и всички гадости който възпрепятстват нормалното функциониране на клетката.За сега толкова ако ви интерисува нещо питайте.
Поздрави.
battedy

Назад към Зеленчукова и овощна градина, билки и цветя