Снимки из странство !

Re: Снимки из странство !

Мнениеот jokko1 » Нед Май 27, 2018 7:46 pm

Леле аз на тия хора помощи щях да събирам.Д е.а и Българсите медий да е.а!!!
Тия назад да тичат пак нема да ги стигнеме.
Абе бех чул че така изглеждат нещата ама аз до като не видим не вервам.Е сега вервам.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1

Images: 3

Мнениеот jokko1 » Пон Май 28, 2018 9:13 pm

Ако смееш не си плащай!
Аватар
jokko1

Мнениеот Ouzoman » Вто Май 29, 2018 10:16 am

jokko1 написа:Ако смееш не си плащай!

Това, ако го пуснат на нашите гвардейци, ще останат без пръсти половината.
Щом на година падаше по едно ухо, докато имахме редовна армия, само при изпълнението на "за почест" с автомати и щикове...
Аватар
Ouzoman

Images: 10

Мнениеот lazar68 » Вто Май 29, 2018 8:52 pm

ЖорЕ, може да са всякакви. Огромна държава, много народ, не може да няма и черни овце. Няма обаче друг народ в Европа, който така искрено да обича своята Родина. А зад тъмните очи бушуват ядрени заряди и за разлика от джендърските мамини, тези наистина са готови да умират за НЕЯ! Не го пиша за да хваля тях, пиша го, защото ми е мъчно за нас...
Където КУЛТУРАТА и ОБРАЗОВАНИЕТО са приоритет на държавно ниво, там има ЦИВИЛИЗАЦИЯ. Другото се нарича потребителска кошница и всички усещаме последиците на собствен гръб!
Аватар
lazar68

Images: 14

Мнениеот jokko1 » Сря Май 30, 2018 6:21 pm

Що па черни овце бе Лазе?
Аз на тея момета шапка им свалям.
Аватар
jokko1

Мнениеот lazar68 » Чет Май 31, 2018 10:14 am

Мометата са си мноо убави :D . Не става въпрос за клипа, а по принцип. Голяма страна, много милиони, не може да няма и изтърван народ. Обаче болшинството са хора, които си тачат и род и Родина и културата на своя род. Т'ва което отдавна забравихме в Бг-то, а го забравихме, щото добре се постараха "приятели" на България и българите! Превърнаха ни в дървета без корени, изсъхнала гора. После само ще разчистят терена и остава територия за " приятелите", кеф ти транспортни коридори, кеф ти буферна зона за прииждащи на талази от всички кътчета на планетата, кеф ти полигони и военни бази в центъра на Балканите...
Аватар
lazar68

Мнениеот lazar68 » Нед Окт 28, 2018 10:29 pm

За седми път в страната на самураите...
IMG_20181012_115144 (Copy).jpg
IMG_20181012_115144 (Copy).jpg (93.86 KiB) Прегледано 90 пъти

Каквото и да кажа или кача като снимки, докато не се види лично, няма как да се разбере един народ от друга планета.
За Япония е писано много и много и много. Всеки, който е стъпвал там има своята гледна точка, но всеки европеец ( особено от балкански тип) задължително изпада в културен шок ( както и в часови ужас). Тия хора вярно са от друга планета. Видях как се трият огромни джанти на камион, които на всичкото отгоре бяха съвсем чисти. Просто шофьорът си търсеше работа. Представете си лъснати до огледален блясък никелирани джанти, които се триеха на ръка със специален набор от препарати и четки... Това прахоляк по улици и тротоари, това фасове по улицата, това разбити плочки, това пушене на открито... За тях е неразбираемо. За нас техните норми също са непонятни. Всеки си знае мястото. Никой не предявява претенции или да задава въпроси. Идеалноо смазана МАШИНА. За сметка на личното щастие, ама те са щастливи от факта, че с думи или дела НЕ СА ЗАСЕГНАЛИ ЧЕСТТА на никой!!!
Това им стига. К'вото и да значи това (за нас). Т'ва изнервени шофьори, това псувни по улици и булеварди, т'ва махленски бой за отнето предимство. Има да те гледат ако им разказваш за нашенските реалности и НИКОГА няма да проумеят какво точно им разказваш. Ние ли сме сбъркани, те ли са... ???
За часовия ужас - е, да бях само аз, да кажа, че съм улав. От сто и кусур човека нямаше един, който да каже - Наспах се! От шесте часа напред от нас, човек се чувства толкова объркан и дезориентиран, че първите две седмици ти минават като някаква мъгла. Средно се спи по четири часа в денонощие, докато организмът успее да преодолее часовата разлика. Минават поне десет дена до адаптацията.
Останалото трябва да се види... лично. Снимки съм качвал достатъчно.
Тази картинка може да се види по всички спирки на метро, автобуси и влакове-стрели. Всеки стои на опашка и чака да му дойде реда. няма ганьовски хитринки, няма бутане, пререждане или шмекеруване. Опашка на спирка в Токио. Хората си чакат реда, за да се качат в автобус:
IMG_20181003_092310 (Copy).jpg
IMG_20181003_092310 (Copy).jpg (99.03 KiB) Прегледано 85 пъти
Аватар
lazar68

Мнениеот haplio » Пон Окт 29, 2018 11:15 pm

Е може ли да не качиш някоя снимка на Само Локо a1a1a
Аватар
haplio

Images: 2

Предишна