Пролетна сбирка в Родопа Планина

Кога ще се съберем, къде ще се съберем и защо

Пролетна сбирка в Родопа Планина

Мнениеот dante » Чет Фев 08, 2018 12:46 am

Здравейте приятели...Предстои ни поредната сбирка като решихме първата за годината да е в Родопите отново...Заради магията на тоя баир най вероятно...Има нещо там.............Относно датата мисля пак да е накрая на Април месец....28 и 29 пада се събота и неделя...Всъщност 30 е понеделник а 1 май-вторник е почивен ден и много хора може да поискат да си ги слеят...Затова мисля за тези дати...
За сбирката.......
От тази година вече тези сбирки и националният събор ще се провеждат по малко по различен начин като започнем от сега...В събота ще има програма за деня с награди.....НЕ Е ТОМБОЛА.......Ще се проведат две или три състезания с цел ОБУЧЕНИЕ и най вече забавление...Ще поканим и някой търговци,продаващи от нашето оборудване...Не съм сигурен ще дойдат ли но ще пробваме...Ще пробваме също и със скара-бира на народни цени тъй като много хора ми поставиха за пореден път този въпрос като част от печалбата ще се използва за организирането за по добри условия на тези събирания ...Общо взето една подготовка за вече по различният НАЦИОНАЛЕН СЪБОР...Има да уточним още някой неща и ще има написана пълна информация за сбирката като програма...Например как се работи с различните видове драги теория и практика,инджектори и т.н и т.н.....Повече подробности към края на месеца.Тогава ще уточним и точното место че има няколко варианта......Бъдете здрави и Бог да пази България..... :yep:
Аватар
dante

Re: Пролетна сбирка в Родопа Планина

Мнениеот jokko1 » Чет Фев 08, 2018 8:37 pm

Като начало спирам пиенето та да мога там да наваксам.
Ако господ не реши пак да ми обърка сметките. Там съм.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1

Мнениеот dante » Чет Фев 08, 2018 11:00 pm

Ще се радвам да се съберем отново Жорка...Миналата година наистина липсвахте че без вас не е същото...Хващай Ники и другите за ушите и насам...Надявам се и Узото да се е пооправил та и той да се довлече.Обещал съм да му сервирам лично..... :yep:
Аватар
dante

Мнениеот lazar68 » Чет Фев 08, 2018 11:36 pm

От суеверие не смея да пиша нищо ( иначе покрай ремонта съм си купил чисто нов, надуваем матрак, който си плаче за Родопитеее ). hggggh
Аватар
lazar68

Images: 14

Мнениеот Ouzoman » Съб Фев 10, 2018 12:12 pm

dante написа:Ще се радвам да се съберем отново Жорка...Миналата година наистина липсвахте че без вас не е същото...Хващай Ники и другите за ушите и насам...Надявам се и Узото да се е пооправил та и той да се довлече.Обещал съм да му сервирам лично..... :yep:

Здрасти, Данте 111

Трогна ме много!
На мен шансовете за присъствие са ми минимални, но ще ги уплътня на макс.
Образно казано и съвсем малка пукнатинка да намеря - ще изтека в посока Родопите 999721
Аватар
Ouzoman

Images: 10

Мнениеот Vlad Tepes » Нед Фев 11, 2018 12:38 pm

ще ви посети .

@ dante : imash LC
Аватар
Vlad Tepes

Images: 34

Мнениеот DOXATA » Пон Мар 12, 2018 11:37 am

Ще направя всичко възможно до дойда. :yep: :yep: :yep:
Това което можеш сам да си вземеш,никой друг няма да ти го даде !!!
DOXATA

Мнениеот shimbaka » Сря Мар 14, 2018 6:51 pm

:bow: Там съм
Аватар
shimbaka

Мнениеот Boruma » Чет Мар 29, 2018 9:58 pm

Аз съм там още от Четвъртък ,а пък всеки е поканен да ми досажда около масата,огъня с паржолите и на ряката с улея.................

lllaq lllaq lllaq
Boruma

Мнениеот dante » Чет Апр 05, 2018 8:57 pm

Как ще протече първата сбирка за 2018 г. 27 , 28 и29 април.....30 е понеделник а 1 май е вторник и е почивен ден...При всички случаи аз ще ги слея и ще съм там...Ще има две полеви тоалетни в края на поляната за повече удобство най вече на дамите....Ще има обособена една шатра за базара ни,която ще стои от първия до последният ден с всичките ни боклуци....Ще опънем няколко шатри и ще наредим масите там за да сме заедно,който иска естествено...

ПРОГРАМА за събота 28 април
1. От 10.00 ч.преди обед разясняване как се работи на улей в реални условия...Позициониране и работа нагледно......
2. От 10.30 ч. преди обед разясняване на новите колеги как се работи с малка драга за ръчна работа с лопата...Сглобяване,позициониране и работа в реални условия нагледно разяснено от Данте доколкото е в час....
3. От 11.30 ч. Разясняване за работа с голяма драга за тройка инджектор пак нагледно в реални условия разяснено от духа на инджектора Шимбака.....
4. Следобед от 15,30 ч. ще се проведе състезание ПРОМИВАНЕ С ГАВАНА като ще има една кофа материал с определено количество злато вътре...Материала ще се промива за време и колиество извадено злато...Никой няма да знае колко злато ще има в материала...Ще се обяви накрая на състезанието за да няма измами или поне опити...Победител ще е този,който за най кратко време ще промие всичкото злато...Наградният фонд е .......За първо място нова малка драга за ръчна работа от Данте.....За второ място улей от Репата а за трето място ще обявя наградата след няколко дни...
Аватар
dante

Мнениеот dante » Сря Апр 18, 2018 4:28 pm

Здравейте приятели...Следващата седмица е първата сбирка за годината...Пак ще се съберем и ще се преброим...На няколко километра има два комплекса.....Комплекс Арда и комплекс Перпера...И двата са много добри за почивка с много екстри като Перпера има и закрит басеин и др.Има инфо в нета и за двата...Още по близо до самото село Бряговец има бунгала на 30 лв. на ден но са само 3 действащи...Прилични условия.Баня,тоалетна,чисто бельо и голям двор на самият бряг на Арда до много хубава чешма с голям навес за банкети...Телефона на собственичката е 0877083371....... :yep:
Аватар
dante

Мнениеот jokko1 » Пет Апр 20, 2018 6:11 pm

Баровци ще ходя на Родопите от 27-29ти някой ако иска да ме ползва като транспорт да се обади.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1

Назад към Организационен форум