Купувам гумена рифелова стелка

Купувам гумена рифелова стелка

Мнениеот bibiko » Сря Окт 17, 2018 7:21 pm

Здравейте, колеги! Преди време закупих концентратор-улей.

Изображение

Стелката е гумен рифел, НО височината на рифелите е 10мм, а разстоянието межди тях е 20мм - прекалено голямо!! След промиване на шлиха остава прекалено много материал за допромиване на легенче.
Затова търся да закупя подобна стелка, но с размери на височината и разстоянието м/у рифелите около 3-4мм. Нещо такова.

Изображение

Ако някой има излишна или непотребна такава стелка с размери 66см/17см, моля на ''лични'' да го обсъдим. Мой тлф-0988801119-Валентин. Поздрави и успехи
bibiko

Re: Купувам гумена рифелова стелка

Мнениеот ktamen » Чет Окт 18, 2018 3:57 pm

Това е тъй наречената трамвайна стелка, правилно си се ориентирал, тя е най-добрата за този вид концентратори. Разправяха ми, че от Нови Искър можело да се купи и не е скъпа, ама не знам подробности.
Веднъж видях в метрото цял топ, достатъчен за 1000 такива концентратора, ама ме досрамя да си резна малко, пък и можеше да ме арестуват.
Комунистите имат един проблем, винаги им свършват парите, и това са парите на другите....
Маргарет Тачър
Аватар
ktamen

Re: Купувам гумена рифелова стелка

Мнениеот daneto00 » Пет Окт 19, 2018 7:20 am

ktamen написа:Това е тъй наречената трамвайна стелка, правилно си се ориентирал, тя е най-добрата за този вид концентратори. Разправяха ми, че от Нови Искър можело да се купи и не е скъпа, ама не знам подробности.
Веднъж видях в метрото цял топ, достатъчен за 1000 такива концентратора, ама ме досрамя да си резна малко, пък и можеше да ме арестуват.

Там има поне 5 модела такива гуми с различни големини
С някой грам да се подпрем килограмите да съберем
Аватар
daneto00

Назад към Купувам