Защо спада интереса към форумите?

За всичко, което няма място в другите раздели

Re: Защо спада интереса към форумите?

Мнениеот r.petkov » Чет Юни 28, 2018 3:46 pm

Хората са разделени по цвят , религия и акъл.Последното е водещо, не е най добре да си "отличник" а също и "двойкар" , реално средната класа допринася най много и качествено за да се пълни държавната каса.Останалите две категории се явяват предимно като консуматори – в единият случай прекалено "образованите" облечени във власт и държейки държавната каса в ръцете си , в другият тези които не искат работа , а помощи.Какво се получава в действителност –на "белите якички " не им изнася да има средна класа защото може да и подкопае основите , другите пък искат да има защото от нея пак може нещо да се гепи , реално тази средна класа живее между чука и наковалнята и поема всички негативи от останалите две.Е те нещо такова е и при златарството ......
Аватар
r.petkov

Мнениеот lazar68 » Нед Ное 11, 2018 10:29 pm

С лека носталгия - и нашия форум умрЕ. Като знам колко часове, дни и седмици труд, търсене, четене и писане хвърлихме, за да го създадем, направо ми се плаче, ама това са реалностите. Явно на некомерсиалните платформи градени само от единия гол ентусиазъм им отминава времето. Такива са времената - ВЪЛЧИ!
Той и ентусиазмът на любителите-търсачи умря, та всяко нещо с времето си. :(
Тъжни изводи, ама у наше село нЕма ли кинти в някаква работа, пиши я мъртвородена.
Бачо, т'ва е положението!
Последният да гаси ламБите!
Аватар
lazar68

Images: 14

Мнениеот jokko1 » Пон Ное 12, 2018 6:20 pm

Ееее бай Лазаре какви са тия минорни приказки и настроения.
Живи сме си и дано така си остане по дълго време.Е нали виде и ти щото беше където требе. Ядеме си пиеме си и акъло май нема да ни дойде значи сичко си е баш как си требе.
Тия където ги немаше едните не са могли другите не са искали и тука пак сичко си е баш как си требе.
Фейс бука май също има голяма заслуга защото комуникацията е доста по бърза и май и доста по анонимна.Ние по форумите в голяма степен се познаваме къде задочно къде лично и имаме представа кой кой е.
Във Фейса до колкото разбирам никой не знае кой си и можеш да се правиш на колкото си искаш велик а доста от хората имат нужда точно от това. Не че го разбирам ама човещина.
И нашите колеги които бръмчат из фейса също имат определена вина или заслуга форумите да страдат.Добре бе някой нещо те пита из Фейса отговори му на бързо и ако иска още обяснения прати го във форума да чете и да пита .Ако иска да знае ще влезе във форума щото няма избор.
Те такива размисли некакви ми се въртят из главата.
А наздраве.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1

Images: 3

Мнениеот battedy » Сря Ное 14, 2018 8:24 pm

Ми как няма да им спадне,интереса де ;) ,то в главите им освен промоции,друго не се завърта,килипира стана самоцел.Изпилиха мозъците на хората,и който не се усети какво става,стана робокоп.Но ние неможем да ги съдим,избора си е изцяло техен,всеки сам моделира живота си,буквално,дори и да хвърлят вината върху другите.Ние несъзнателно изградихме тази система!И аз бях така до преди три години,но ми светна че ако продължавам така,много скоро ще дам фира.Промених много,много неща в живота си,и това даде положителен ефект,чувствам се по здрав и най-вече,много спокоен.Големите емоции други да ги ползват."Каменистия" път по който тръгнах,ми даде възможност да се осъзная.Майтап,майтап ама има хора от претоварване забравят че са си сипали питие,е тва нее нормално 111 .

Запасявайте се с кирки,че кат са гътне тва човечество,да си копаме на спокойствие :lol: .
battedy

Мнениеот r.petkov » Пет Ное 16, 2018 12:45 am

Лазе Джоко е прав , всичко си е наред и не е необходимо да има голяма навалица. Просто модата на златарството поутихна, едни се наиграха други се преебаха и така всичко си идва пак на мястото.От фейса няма да научат повече , може само повече да се набутат но това са си индивидуални виждания при които в повечето случаи интереса клати феса , а и във форумите на някои мераклии няма как да им мине номера.Няма да гасиме лампата ще припалваме по малко та да влиза светлина , като си подредя клиповете ще пусна нещо та да изплакнете очите.
Аватар
r.petkov

Мнениеот rumkos85 » Пет Ное 16, 2018 11:31 am

Златната треска отмина. Останахме най- "дрогираните" и тези които харесват - природа,мръвки на огнище и питие в дере :D
rumkos85

Мнениеот nikmagi » Пон Ное 19, 2018 7:15 pm

lazar68 написа:.................Той и ентусиазмът на любителите-търсачи умря, та всяко нещо с времето си..................

Лазо, чета, чета и да ти кажа всички, които сте писали сте прави. Вярно е, че ентусиазмът поспадна, вярно е и че "Златната треска" отмина. Големият бум беше когато назнаещите си мислеха, че със златотърсачество ще си оправят материалното положение. И това мнение се поддържаше с всичка сила от търговците. Чак ми омръзна да чета най-различни излияния от рода "Аууу, какво хубаво хоби", а всички си мислят само за пари. Когато се разбра каква е истината, отливът е пълен.
Джоко е прав, че всичко си е наред. Хапвай си, пийвай си и като имаш възможност - копай. Аз не съм се отказал, ама май все ми случва да ходя за злато през зимата и пролетта. През другото време много ми набъбнаха задълженията и не ми остава време.
Всеки, който иска форумът да е жив, трябва да даде нещо от себе си. Не е необходимо да се пише само за златото. hggggh
nikmagi

Мнениеот lazar68 » Вто Ное 20, 2018 1:57 am

Ники, както се развиват нещата, това че форумите си отиват ще е най-малкия проблем. Вече ни ликвидират за една забележка в купето и неграмотните УБИЙЦИ даже няма да бъдат подведени под отговорност, защото така решават други чичковци...
А ние си играем на "сърдит петко".
Никой не ни е виновен. Сами си свалихме гащите!
ПС: Моля Ви, не правете забележки! Обръщайте си главите на другата страна, АКО ВИ Е МИЛ ЖИВОТА, защото в България на никой не му пука за ВАС и вашите ДЕЦА!
ПС2: Не се въоръжавайте, не се озлобявайте. Бъдете мирни и тихи и не пречете на неграмотните животни да ви избиват...
Аватар
lazar68

Images: 14

Мнениеот nikmagi » Сря Ное 21, 2018 6:58 pm

lazar68 написа:...........Никой не ни е виновен. Сами си свалихме гащите!...............

Лазо, тук не си прав. Нещата са отишли на такова ниво, че отдавна от хората нищо не зависи. Едно време почваш някъде работа и къде подаваш документите - в "Личен състав". Сега се казва "Управление на човешките ресурси". Значи от личен състав, или състав от личности сме станали ресурс т.е. материал.
В момента чета "Неща, които не би трябвало да знаете", автор Михаел Морис, издателство "Дилок" - 2018.
nikmagi

Предишна

Назад към Офф топик