Тайни и загадки .

За всичко, което няма място в другите раздели

Re: Тайни и загадки .

Мнениеот lazar68 » Вто Май 15, 2018 12:00 am

Та, да събудим една заспала, но много сериозна тема ...
Конспирации или ... не съвсем.
Правя връзка с линка качен от Никмаги в друга тема https://novotopoznanie.com/golemiat-izh ... odalzhava/ и написаното пак в същата тема от мен: " Бачо, ако не станат някакви глобални катаклизми ( а дано, ама надали)..." viewtopic.php?f=23&t=219
Едва ли има нормален човек, който да не забелязва огромните аномалии в климата и увеличаващите се прогресивно бедствия в глобален мащаб?!?
Сняг в Сахара, исторически наводнения, земетресения, изригване на вулкани,урагани, торнадо, унищожителни градушки, температурни рекорди, сливане и изместване на сезоните. Изреждането може да продължава още няколко реда!
Ще се намерят хора, които ще кажат - "Това се е случвало и друг път. Нищо ново под слънцето" и ще са частично прави. Обаче всичко изредено от мен се е случвало в миналото през големи интервали от време или определена цикличност. Днес, всички изброени бедствия са силно компресирани във времето.
Кои са причините, едва ли някой ще ни каже истината?!? Факт е, че всички баровци строят убежища. Останалите си пием ракийката със салатка.
Едно е сигурно, всички усещаме последиците и това ще е само началото ( дано не съм прав и всичко е само конспирация, а баровците просто са хвърлили едни милиони на вятъра...)!
Аватар
lazar68

Images: 14

Мнениеот jokko1 » Вто Май 15, 2018 6:31 pm

Лазе яж,пий и си носи новите дрехи.
За убежища и куфари за края на света така или иначе немаме кинти.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1

Images: 3

Мнениеот nikmagi » Вто Май 15, 2018 8:15 pm

jokko1 написа:Лазе яж,пий и си носи новите дрехи.
За убежища и куфари за края на света така или иначе немаме кинти.

Джоко, и аз мисля като теб. Много сме дребни за да променим нещо. Каквото е писано да стане - ще стане.
Най-много дойде ли края на света, на другия ден като изтрезнеем да видим какво е останало. a1a1a
nikmagi

Мнениеот jokko1 » Сря Май 16, 2018 6:45 pm

Абе аз и ти сме лесни.Ама на другите където им висят шефове над главата ще им се наложи и да го отработват некоя събота.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1

Images: 3

Предишна

Назад към Офф топик